Porsche 718
Boxster 2.0 | PASM | Sportuitlaat | chrono
Direct kopen, basisprijs: € 59.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 59.980,-
LEASEPRIJS: € 988,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.996,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche 718 |
|---|---|
| Uitvoering: | Boxster 2.0 | PASM | Sportuitlaat | chrono |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 november 2016 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 72.384 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 988,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 59.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KS-339-J |
| Motorinhoud: | 1.988 cc |
| Vermogen: | 220 kw / 300 pk |
| Laadvermogen: | 345 kg |
| Gewicht: | 1.340 kg |
| Wielbasis: | 248 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.685 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 2 zone automatische airconditioning
- Connect Plus
- kunstlederen/alcantara bekleding
- lichtmetalen velgen 18"
- Navigatiemodule voor PCM
- Stoelverwarming
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- audio installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bi-xenonkoplampen inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare kap
- elektrische ramen voor
- Elektrisch inklapbare spiegels
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Multifunctie en stuurwielverwarming
- multimedia-voorbereiding
- ParkAssistent
- ParkAssistent voor en achter inclusief achteruitrijcamera
- passagiersairbag
- Porsche Active Suspension PASM
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging Plus
- variabele stuuroverbrenging
- warmtewerend glas
- windscherm
- Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
- zij airbag(s) voor